بهترین قرص لاغری با عصاره گیاهی – درمان بیماری های پا – پا درد – فیزیوتراپی در منزل

Blog

بهترین قرص لاغری با عصاره گیاهی

by پزشک پا in ژانویه 31, 2017

امروزه کاهش وزن و تناسب اندام جزء دغدغه های اصلی افراد شده است و داروهای متعددی برای لاغری سریع در بازار عرضه می شود.این داروهای شیمیایی همواره عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته اند.با پیشرفت طب گیاهی ،داروهای گیاهی و دمنوش های لاغری جای داروهای شیمیایی را گرفتند.در ایران در سال‌های اخیر دم‌نوش‌ها و داروهای گیاهی و میوه‌ای مورد استقبال و مصرف برخی خانوارها قرار گرفته اند. این استقبال دلایل مختلفی دارد. برخی برای نفع درمانی از این دمنوش‌ها استفاده می‌کنند.از عصاره گیاهان و گیاهان دارویی داروهایی بدون عوارض و حتی مفید برای لاغری و از بین بردن چربی های بدن تولید می شود.

بهترین قرص لاغری با عصاره گیاهی

عصاره گیاهی یکی از اشکال دارویی است که به صورت خوراکی مصرف می شود. عصاره های گیاهی مورد استفاده در فرآورده های آرایشی – بهداشتی و دمنوش ها ویژگیهای خاصی دارند که متفاوت از عصاره هایی است که در داروسازی استفاده می شوند. گرچه گیاهان دارویی منشاء طبیعی دارند و در مقایسه با داروهای شیمیایی عوارض کمتری ایجاد می‌کنند اما مصرف بی‌رویه یا غیرعلمی برخی از این گیاهان می‌تواند موجب عوارض ناخواسته گردد؛ بنابراین مصرف گیاهان دارویی نیز همانند داروهای شیمیایی باید با آگاهی و پس از اطلاع از سازوکار عمل آن‌ها باشد.

یکی از بهترین داروهای گیاهی در زمینه لاغری،قرص لاغری فلوردو است.این قرص کاملا گیاهی و طبیعی می باشد و برای از بین بردن چربی اطراف شکم و پهلو و کاهش کلسترول وتریگلیسرید مصرف می شود. مکانیسم اثر این قرص اینگونه است که باعث دفع موثرو افزایش تجزیه چربیها،کاهش جذب قندو چربی سوزی همچنین باعث کاهش وزن میشود و همچنین موجب برطرف کردن نفخ، ریفلاکس و یبوست نیز میشود. این دارو در مصرف طولانی مدت هیچ گونه عوارض جانبی گوارشی ندارد.

بهترین قرص لاغری با عصاره گیاهی

عوارض جانبی: تا کنون هیچ گونه عارضه جانبی اعلام نشده است.

موارد منع مصرف و احتیاط: در موارد زخم معده و التهابات گوارش با نظر پزشک مصرف شود.

نحوه و مقدار مصرف: قبل از ناهار و شام یک عدد قرص میل شود. (افرادی که سابقه کم خونی دارند بعد از غذا قرص را مصرف کنند.)

تداخلات دارویی: بهتر است همزمان با داروهای شیمیایی مصرف نشود و حداقل ۲ ساعت بین زمان مصرف داروهای شیمیایی و این دارو فاصله زمانی باشد.

مادران باردار یا شیرده تنها پس از مشاوره با پزشک، مجاز به مصرف هستند. حتی ممکن است در اوایل حاملگی، احتمال سقط و یا وزن کم هنگام تولد را افزایش دهد که این قرص هم مستثنی از این موضوع نمی باشد و مصرف آن در بارداری و شیر دهی ممنوع است.

منبع مطالب : عصاره گیاهی می باشد با مراجعه به منبع مطلب میتوانید اطلاعات کافی از جزئیات محصول کسب نمایید. ما از جزیاییات این محصول اطلاعات بیشتری نداریم .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این صفحه مراجعه کنید

عصاره های گیاهی

لاغری سریع

بهترین قرص لاغری با عصاره گیاهی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *